Сб, 24.6.2017, 15:12 Новини сайту Новости музейного комплекса Змиевского лицея No1 Новини сайту Статьи в Академии Гугл Статьи в Academia You Tube

«  Березень 2016  »

Google Analytics Cyber Analytic

Головна » 2016 » Березень » 29 »НІМЕЦЬКЕ ВИДАВНИЦТВО ЗДІЙСНИЛО ПЕРЕВИДАННЯ КНИГИ «СПАСОВ СКИТ. КРУШЕНИЕ ЦАРСКОГО ПОЕЗДА И ИСТОРИЯ ХРАМА ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ»

29 березня 2016 року у німецькому видавництві «LAP LAMBERT Academic Publishing» здійснено друге стереотипне перевидання книги Ю. А. Коловрата-Бутенка «Спасов Скит. Крушение царского поезда и история храма Христа Спасителя».

Для жителів країн колишнього СРСР придбати книгу можна у інтернет-магазині «Люблю книгу».

До 13 квітня 2016 року діють знижки:

«Вы покупаете как минимум 3 копий: 24,57 €/за копию (розничная цена 28,90 €)
Вы покупаете как минимум 5 копий: 20,32 €/за копию (розничная цена 23,90 €)
Вы покупаете как минимум 20 копий: 18,62 €/за копию (розничная цена 21,90 €)
Вы покупаете как минимум 50 копий: 16,92 €/за копию (розничная цена 19,90 €)
Вы покупаете как минимум 200 копий: 14,37 €/за копию (розничная цена 16,90 €)
Вы покупаете как минимум 500 копий: 12,67 €/за копию (розничная цена 14,90 €)
Вы покупаете как минимум 1000 копий: 9,27 €/за копию (розничная цена 10,90 €)»

Анотація. Книга висвітлює катастрофу царського потягу під хутором Бірки Зміївського повіту Харківської губернії Росії, яка сталася 17 жовтня 1888 р., і розслідування цієї події. Чудесний порятунок найяснішої родини став причиною зведення монументального архітектурного комплексу – Спасового Скиту, окрасою якого, без сумніву, був храм Христа Спасителя. На основі історичних джерел та широкого ілюстративного ряду автор описує дану пам’ятку культури та архітектури.

Робота призначена для істориків, працівників краєзнавчих музеїв, вчителів історії, архітекторів і студентів історичних факультетів, а також для широкого кола читачів, які цікавляться історією Зміївського краю та Слобідської України.

Abstract. The book elucidates the crash of the tsar’s train near the homestead of Borki Zmiev county Kharkov province of Russia that happened on the 17th of October, 1888 and the book elucidates the investigation of this event. The miraculous escape of the highly distinguished family became a reason for building a monumental architectural complex Spasov Skit, where, without doubt, the Saviour’s temple was its decoration. On the basis of historical sources and a great number of illustrations the author describes this cultural and architectural monument.

The work is intended for historians, workers of local history museums, history teachers, architects and for students of history departments and also for a wide range of readers interested in the history of Zmievland and of Sloboda Ukraine.

Аннотация. Книга освещает крушение царского поезда под хутором Борки Змиевского уезда Харьковской губернии России, произошедшей 17 октября 1888 г., и расследование этого события. Чудесное спасение августейшей семьи стало причиной возведения монументального архитектурного комплекса – Спасова Скита, украшением которого, без сомнения, был храм Христа Спасителя. На основе исторических источников и широкого иллюстративного ряда автор описывает данный памятник культуры и архитектуры.

Работа предназначена для историков, работников краеведческих музеев, учителей истории, архитекторов и студентов исторических факультетов, а также для широкого круга читателей, интересующихся историей Змиевского края и Слободской Украины.