Головна » 2017 » Березень » 06
2017-03-06, 23:32

6 березня 2017 року у рамках святкування Міжнародного жіночого дня музейним комплексом було проведено віртуальну екскурсію «Видатні жінки Зміївщини» для учнів 5-х, 6-х, 7-х класів Зміївського ліцею №1 імені З.К.Слюсаренка.

Організатори: заступник директора з виховної роботи В.В.Комишанченко, завідувач музейним комплексом Ю.О.Бутенко, начальник відділу історії навчального закладу Л.В.Діденко.

Ведучі: І.О.Цимбаліста, К.В.Деркач.

Скачати презентацію можна тут.

Переглянути відеофільми: «Miss Universe 2014 – Diana Harkusha, Miss Ukraine (2nd Runner-Up)», «2-я вице-мисс Вселенная 2014 Диана Гаркуша».

2017-03-06, 23:12

15 лютого 2017 року у рамках відзначення пам'яті воїнів-інтернаціоналістів та  воїнів-учасників локальних війн музейним комплексом було проведено віртуальну екскурсію для учнів 8-х класів Зміївського ліцею №1 імені З.К.Слюсаренка.

Ведучі: І.О.Цимбаліста, К.В.Деркач.

Скачати презентацію можна тут.

Переглянути відеофільми: «Герой нашего времени. Памяти Юрия Кочуры» (компанія «Зміїв-Медіа»), «Руслан Половинка  Відкриття меморіальної дошки».