Четвер, 25.5.2017, 07:57 Новини сайту Новости музейного комплекса Змиевского лицея No1 Новини сайту Статьи в Академии Гугл Статьи в Academia You Tube

«  Березень 2017  »
Google Analytics Счетчик PR-CY.Rank

Головна » 2017 » Березень » 6 »ДЕНЬ ВИВЕДЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

ДЕНЬ ВИВЕДЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 лютого 2017 року у рамках відзначення пам'яті воїнів-інтернаціоналістів та  воїнів-учасників локальних війн музейним комплексом було проведено віртуальну екскурсію для учнів 8-х класів Зміївського ліцею №1 імені З.К.Слюсаренка.

Організатори: заступник директора з виховної роботи В.В.Комишанченко, завідувач музейним комплексом Ю.О.Бутенко, начальник відділу історії навчального закладу Л.В.Діденко.

Ведучі: І.О.Цимбаліста, К.В.Деркач.

Скачати презентацію можна тут.

Переглянути відеофільми: «Герой нашего времени. Памяти Юрия Кочуры» (компанія «Зміїв-Медіа»), «Руслан Половинка  Відкриття меморіальної дошки».

Переглядів: 281 | Додав: Yurata | Теги: афганістан, віртуальна екскурсія, виховна година, презентація