2019-05-20, 19:59

18 травня 2019 року відбулося урочисте нагородження учасників обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги». Зміївський ліцей №1 було представлено роботами Ярослави Левицької  «Війна і школа» (керівник Н. М. Комишанченко) та Марії Брусенцевої «Його очі пам'ятали війну» (керівник Ю. О. Бутенко).

2019-05-20, 16:14

На кінець червня планується вихід книги «Історія Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка: Короткий нарис».

Представлена читачеві книга є коротким нарисом історії розвитку Зміївського ліцею №1 імені двічі Героя Радянського Союзу Захара Карповича Слюсаренка. На основі багатої джерельної бази в роботі висвітлюється період від створення у 1871 році Зміївської жіночої прогімназії до сьогодення, описуються історія розвитку та реорганізацій закладу, доля найбільш видатних його вчителів. Видання ілюстроване (207 світлин).

Книга призначена для колишніх, нинішніх та прийдешніх учнів ліцею та їхніх батьків. Робота зацікавить також краєзнавців, істориків, біографів, студентів історичних факультетів.

Тираж книги обмежений. Всіх, хто бажає замовити екземпляр для власної бібліотеки, прохання звертатися до Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка (з 09-00 до 12-00) за телефоном 063-80-82-936 (Юрій Олександрович).

Бібліографічний опис:

Історія Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка: Короткий нарис / Н. М. Комишанченко, Ю. О. Коловрат-Бутенко, Є. В. Полях та ін.; Під заг. ред. Ю. О. Коловрата-Бутенка. – Х.: Мачулін, 2019. – 244 с.: іл.

Кольорова обкладинка

2019-04-04, 23:10

28 березня 2019 року на базі Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка відбулися зустрічі творчих об'єднань та фокус-груп учителів історії Зміївського району (рис. 1). Під час роботи творчого об'єднання учителями історії К. О. Беспалько та Ю. О. Коловратом-Бутенком було зроблено доповіді, які оприлюднили основні положення монографії «Історія Зміївського ліцею №1 імені З. К. Слюсаренка. Короткий нарис», яка готується до публікації.

Після засідань учителям історії Зміївського району було проведено екскурсію у музейному комплексі. Гості ознайомилися з історією навчального закладу та залою історичного краєзнавства (рис. 2).

Робота творчих об'єднань учителів історії

Рис. 1. Робота творчих об'єднань учителів історії

Екскурсія для учителів історії

Рис. 2. Екскурсія для учителів історії

2019-04-04, 22:53

Навесні 2019 року розпочалися традиційні екскурсії у музейному комплексі для класних колективів Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка. 18 березня відділ історії навчального закладу відвідали учні 5-І класу (класний керівник Ж. В. Перезва), 26 березня – 7-А (класний керівник І. М. Майстро), 2 квітня – 5-В (класний керівник В. О. Картавенко). Екскурсії проводилися у рамках годин спілкування.

2019-01-21, 00:34

19 січня 2019 року музейний комплекс Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка прийняв участь у І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу». Заклад представляла учениця 10 класу Ярослава Левицька.

За підсумками відбіркового конкурсу Ярослава виборола ІІ місце у номінації «Історико-краєзнавчі музеї». Учасники конкурсу отримали цінні подарунки.

Виступ

Вручення подяки