2019-01-21, 00:34

19 січня 2019 року музейний комплекс Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка прийняв участь у І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу». Заклад представляла учениця 10 класу Ярослава Левицька.

За підсумками відбіркового конкурсу Ярослава виборола ІІ місце у номінації «Історико-краєзнавчі музеї». Учасники конкурсу отримали цінні подарунки.

Виступ

Вручення подяки

Подяка

2018-12-29, 18:08

У грудні 2018 року ліцеїстки Марина Філіп'єва (11-В) та Анастасія Маковецька (10-Б) отримали перемогу в І (обласному) етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

100 років надії і боротьби

Грамота

2018-12-08, 23:00

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018–2019 н. р. перше місце здобула екскурсовод музейного комплексу, член гуртків «Юні музеєзнавці» та «Юні краєзнавці» Анастасія Віталіївна Тригуб.

2018-11-09, 22:19

9 листопада 2018 року представники музейного комплексу Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка Ярослава Левицька та Анастасія Тригуб прийняли участь у щорічній краєзнавчій конференції «Соколівські читання», присвячених народному художнику України Володимиру Федоровичу Геращенку. Ярослава Левицька підготувала доповідь на тему «Сергій Іванович Майборода – співзасновник художньої галереї Зміївського ліцею №1» (рис. 1), Анастасія Тригуб – «Михайло Павлович Кільколих» (рис. 2).

Висловлюємо щиру дяку завідуючий відділенням мистецтв та літератури Зміївського наукового краєзнавчого товариства Галині Михайлівні Петровській за підготовку доповідей.

Ярослава Левицька

Рис.1. Ярослава Левицька отримує диплом учасниці

Анастасія Тригуб

Рис.2. Анастасія Тригуб

2018-11-09, 22:00

8 листопада 2018 року учителі та учні навчального закладу святкували День ліцею. До цих святкувань музейний комплекс підготував «Коротку хронологію розвитку ліцею». Екскурсоводи музейного комплексу Дарія Литвин, Крістіна Анацька (рис. 1), Анастасія Тригуб, Ольга Калініченко (рис. 2), Софія Степаненко та Анастасія Воронько (рис. 3) поздоровили класні колективи та подарували їх керівникам екземпляри «Короткої хронології розвитку ліцею».

На сьомому уроці було проведено анкетування (рис. 4) представників 5–11-х класів, яке виявило високий рівень знання учнями та ліцеїстами історії Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка.

Дарія Литвин, Крістіна Анацька

Рис. 1.  Екскурсоводи Дарія Литвин і Крістіна Анацька