2018-08-30, 21:20

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Харківської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року. Зміївський ліцей №1 ім. З. К. Слюсаренка на 62-му (з 430) місці:
Переглянути рейтинг

2018-08-29, 18:50

З третього вересня починається запис до музейних гуртків «Юні музеєзнавці» та «Юні краєзнавці». Ліцеїстам, які бажають прийняти участь у роботі гуртків та/або музейного комплексу, необхідно у період з 3 до 7 вересня подати свою заяву (за наявності паспорту) або заяву від батьків (учням, що не мають паспорту).

Робота гуртка «Юні музеєзнавці» передбачає збір старовинних світлин і речей, оновлення експозиції музейного комплексу, складання та проведення в урочний та позаурочний час екскурсій для учнів та гостей ліцею.

Учні гуртка «Юні краєзнавці» проводять збір джерел локальної та регіональної історії (старовинні світлини і речі, документи), пишуть дослідницькі роботи до Малої академії наук України, приймають участь у Всеукраїнський пошуково-краєзнавчих акціях та конкурсах, підтримують роботу сайту музейного комплексу та його сторінок і груп у соціальних мережах.

Заяви надавати Бутенко Юрію Олександровичу («Юні краєзнавці», ліцей, кабінет №264, 063-80-82-936) та Діденко Людмилі Василівні («Юні музеєзнавці», 098-825-36-21).

Завантажити заяву від батьків

Завантажити власну заяву

2018-08-22, 14:39

Шановні учні ліцею та батьки!

29 серпня у Зміївському ліцеї №1 імені З. К. Слюсаренка відбудеться пробний день: для 1–4 класів о 9.00, 5–6 класів о 10.00, 9–11 класів об 11.00.

2018-06-10, 00:26

На початку червня 2018 року на сайті музейного комплексу розпочато розміщення випускних та класних світлин Зміївської середньої школи №1.

Переглянути випускні фотографії.

2018-05-18, 21:42

Міжнародний день музеїв – щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали.

Вперше Міжнародний день музеїв відсвяткували в усьому світі 1977 року, коли 11 генеральна конференція Міжнародної ради музеїв (ICOM) відбулась у Москві та Ленінграді. Тоді ж запропонували й девіз свята:

Музеї – важливий засіб культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами (мовою оригіналу: «Museums are an important means of cultural exchange, enrichment of cultures and development of mutual understanding, co-operation and peace among peoples»).

Щорічно, починаючи з 1977 по всьому світу 18 травня проходить Міжнародний день музеїв. Відкрийте для себе заходи які організовані до Міжнародного дня музеїв на мапі з сайту Міжнародного дня музеїв Цей день є приводом для підвищення обізнаності про те наскільки музеї є важливими у розвитку суспільства. Консультативний комітет ІСОМ організовує тему цієї події, що, враховує велику кількість країн. Це свято триває день, вихідні, тиждень або навіть місяць. Від Америки до Океанії, включаючи Африку, Європу та Азію – цей міжнародний захід підтвердив свою популярність. Останні роки, Міжнародний день музеїв переживає високе розширення у майже 30000 музеях у більш ніж в 120 країнах.

« 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 »