2018-12-08, 23:00

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018–2019 н. р. перше місце здобула екскурсовод музейного комплексу, член гуртків «Юні музеєзнавці» та «Юні краєзнавці» Анастасія Віталіївна Тригуб.

2018-11-09, 22:19

9 листопада 2018 року представники музейного комплексу Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка Ярослава Левицька та Анастасія Тригуб прийняли участь у щорічній краєзнавчій конференції «Соколівські читання», присвячених народному художнику України Володимиру Федоровичу Геращенку. Ярослава Левицька підготувала доповідь на тему «Сергій Іванович Майборода – співзасновник художньої галереї Зміївського ліцею №1» (рис. 1), Анастасія Тригуб – «Михайло Павлович Кільколих» (рис. 2).

Висловлюємо щиру дяку завідуючий відділенням мистецтв та літератури Зміївського наукового краєзнавчого товариства Галині Михайлівні Петровській за підготовку доповідей.

Ярослава Левицька

Рис.1. Ярослава Левицька отримує диплом учасниці

Анастасія Тригуб

Рис.2. Анастасія Тригуб

2018-11-09, 22:00

8 листопада 2018 року учителі та учні навчального закладу святкували День ліцею. До цих святкувань музейний комплекс підготував «Коротку хронологію розвитку ліцею». Екскурсоводи музейного комплексу Дарія Литвин, Крістіна Анацька (рис. 1), Анастасія Тригуб, Ольга Калініченко (рис. 2), Софія Степаненко та Анастасія Воронько (рис. 3) поздоровили класні колективи та подарували їх керівникам екземпляри «Короткої хронології розвитку ліцею».

На сьомому уроці було проведено анкетування (рис. 4) представників 5–11-х класів, яке виявило високий рівень знання учнями та ліцеїстами історії Зміївського ліцею №1 ім. З. К. Слюсаренка.

Дарія Литвин, Крістіна Анацька

Рис. 1.  Екскурсоводи Дарія Литвин і Крістіна Анацька

Анастасія Тригуб, Ольга Калініченко

Рис. 2. Екскурсоводи Анастасія Тригуб, Ольга Калініченко

Софія Степаненко та Анастасія Воронько

Рис. 3. Екскурсоводи Софія Степаненко та Анастасія Воронько

Анкетування

Рис. 4. Анкетування представників класів на знання історії навчального закладу

2018-08-30, 21:20

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Харківської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року. Зміївський ліцей №1 ім. З. К. Слюсаренка на 62-му (з 430) місці:
Переглянути рейтинг

2018-08-29, 18:50

З третього вересня починається запис до музейних гуртків «Юні музеєзнавці» та «Юні краєзнавці». Ліцеїстам, які бажають прийняти участь у роботі гуртків та/або музейного комплексу, необхідно у період з 3 до 7 вересня подати свою заяву (за наявності паспорту) або заяву від батьків (учням, що не мають паспорту).

Робота гуртка «Юні музеєзнавці» передбачає збір старовинних світлин і речей, оновлення експозиції музейного комплексу, складання та проведення в урочний та позаурочний час екскурсій для учнів та гостей ліцею.

Учні гуртка «Юні краєзнавці» проводять збір джерел локальної та регіональної історії (старовинні світлини і речі, документи), пишуть дослідницькі роботи до Малої академії наук України, приймають участь у Всеукраїнський пошуково-краєзнавчих акціях та конкурсах, підтримують роботу сайту музейного комплексу та його сторінок і груп у соціальних мережах.

Заяви надавати Бутенко Юрію Олександровичу («Юні краєзнавці», ліцей, кабінет №264, 063-80-82-936) та Діденко Людмилі Василівні («Юні музеєзнавці», 098-825-36-21).

Завантажити заяву від батьків

Завантажити власну заяву

« 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 »