Четвер, 25.5.2017, 07:59 Новини сайту Новости музейного комплекса Змиевского лицея No1 Новини сайту Статьи в Академии Гугл Статьи в Academia You Tube

«  Квітень 2017  »
Google Analytics Счетчик PR-CY.Rank

Головна » 2017 » Квітень » 28 »ЮВІЛЕЙ ТВОРЧОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ ЗМІЇВЩИНИ

ЮВІЛЕЙ ТВОРЧОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ ЗМІЇВЩИНИ

27 квітня 2017 року Централізована бібліотечна система Зміївського району і відділення мистецтв та літератури Зміївського наукового краєзнавчого товариства (завідуюча – Галина Михайлівна Петровська) провели на базі Зміївського ліцею №1 імені З. К. Слюсаренка захід, присвячений 25-ій річниці створення творчого об'єднання художників Зміївського району.

Учасники творчої спілки завітали до художньої галереї музейного комплексу. Після екскурсії Г. М. Петровська анонсувала підготовку видавництвом «Мачулін» художньо-біографічної збірки «Художники Зміївщини».