Євген Павлович Головін (1978–2012)

Євген Павлович Головін народився 28 листопада 1978 року.

1996 року закінчив Зміївську загальноосвітню школу №1 імені З. К. Слюсаренка. Того ж року поступив на історичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. У 2003 році захистив магістерську роботу та отримав кваліфікацію магістра історії і фах викладача історії та суспільно-історичних дисциплін.

 

 

Трудовий шлях Євген Павлович розпочав у Зміївському краєзнавчому музеї. Довгий час співпрацював з Військово-патріотичним об'єднанням «Орієнтир». Був майстром історичної реконструкції (див. рис. 1, 2, 3). З 2008 року перейшов на роботу учителем історії Зміївського ліцею №1 імені З. К. Слюсаренка.

За свою недовгу педагогічну діяльність Є. П. Головін немало зусиль доклав до поповнення експозиційного фонду музейного комплексу ліцею, розвитку його матеріально-технічної бази.

 

 

За спогадами колег Євген Павлович був завжди готовий прийти на допомогу іншим, навчав та виховував ліцеїстів у дусі патріотизму та любові до Батьківщини. Мав неперевершене почуття гумору, умів творчо, креативно підходити до вирішення проблем. Його завжді вирізняли оптимізм, життєлюбство, любов та повага до людей.

 

 

20 липня 2012 року унаслідок важкої тривалої хвороби Євген Павлович Головін відійшов у вічність. Похований на міському кладовищі Змієва (Гора).

 

ЛІТЕРАТУРА

  1. Пам'яті вчителя // Вісті Зміївщини. – 2012. – 27 липня. – С. 8.
  2. Євген Головін // Фейсбук. – URL: https://www.facebook.com/gotsvald